Kolektory słoneczne – Skórcz, Starogard Gdański, Lubichowo, Zblewo, Smętowo Graniczne, Osie, Skarszewy, Gniew, Pelplin

Bieżąca woda użytkowa i ciepło to dziś podstawowe wyznaczniki komfortu codziennego życia. Czy wiesz, że ogrzewanie wody oraz centralne ogrzewanie budynku może zapewniać naturalna, ekologiczna i tania energia? Gwarantują to nowoczesne kolektory słoneczne (tzw. solary), które nasza firma z sukcesami od lat zakłada w polskich gospodarstwach domowych. Dzięki bogatemu – zarówno zagranicznemu, jak i krajowemu – doświadczeniu, jesteśmy niekwestionowanym liderem inwestycji OZE w województwie pomorskim. Montowane przez Solar Planet kolektory słoneczne efektywnie podgrzewają bieżącą wodę oraz sezonowo wspomagają system centralnego ogrzewania, zapewniając wysokiej jakości, ekologiczną energię cieplną. Kolektory słoneczne zakładamy dla mieszkańców województwa Pomorskiego, szczególnie takich miejscowości jak Skórcz, Starogard Gdański, Lubichowo, Zblewo, Smętowo Graniczne, Osie, Skarszewy, Gniew i Pelplin.

Kolektory słoneczne: Skórcz, Starogard Gdański, Lubichowo, Zblewo, Smętowo Graniczne, Osie, Skarszewy, Gniew, Pelplin

Kolektory słoneczne – zalety solarów

Kolektory słoneczne mają wiele zalet, które odczuwalne są praktycznie niezwłocznie po montażu i rozpoczęciu pozyskiwania odnawialnej energii cieplnej. Poznaj największe korzyści, jakie kolektory słoneczne dają ich właścicielom!

  • Ekologiczne, naturalne ciepło bez emisji zanieczyszczeń i szkodliwych substancji.
  • Oszczędność kosztów ogrzewania (pokrycie zapotrzebowania na poziomie około 70% zimą i nawet do 100% latem!).
  • Wygoda w użytkowaniu – po montażu kolektory słoneczne nie wymagają naszej obsługi, ponadto cechują się długą żywotnością i bezawaryjnością.
  • Uniwersalność. Można je zakładać zarówno na domach jedno- i wielorodzinnych, jak i na osiedlach.
  • Kolektory słoneczne są łatwe w utrzymaniu, ich pielęgnacja wymaga jedynie okresowego czyszczenia.
  • Źródło energii – słońce – darmowe, niewyczerpalne.

kolektory słoneczne

Kolektory słoneczne to nie panele! Jakie są różnice?

Wiele osób myli kolektory słoneczne z panelami fotowoltaicznymi. Pomimo iż oba służą pozyskiwaniu energii z promieni słonecznych, pozwalając wykorzystać ją w gospodarstwach domowych, nie są tym samym. Panele przekształcają energię słoneczną w prąd. Z kolei kolektory słoneczne z energii słonecznej produkują ciepło. Nie zamieniają energii z promieni słonecznych na inny jej rodzaj, a wykorzystują je do ogrzania wody. Dlatego kolektory słoneczne są bezpieczną, opłacalną, i – co najważniejsze – zwrotną inwestycją (po ok. 10 latach), która zapewni ekologicznie ciepło wodzie użytkowej i systemowi centralnego ogrzewania w każdym domu.

kolektory słoneczne osie, skarczewy, starogard Gdański, Zblewo, Pelplin, Gniew

Kolektory słoneczne: Skórcz, Starogard Gdański, Lubichowo, Zblewo, Smętowo Graniczne, Osie, Skarszewy, Gniew, Pelplin

Zakładamy wydajne kolektory słoneczne tylko renomowanych producentów, które dodatkowo obejmujemy własną gwarancją, monitoringiem i serwisem. Dzięki temu zapewniamy najlepszej jakości ciepło pozyskane w nowoczesny, naturalny sposób, którym będziesz się cieszył przez długie lata. Chcesz być 100% eko, przy zachowaniu obecnego standardu codziennego użytkowania urządzeń domowych? Wybierz kolektory słoneczne, a przekonasz się jakie to proste! Skontaktuj się z nami i dołącz do zadowolonych Klientów z miejscowości Skórcz, Starogard Gdański, Lubichowo, Zblewo, Smętowo Graniczne, Osie, Skarszewy, Gniew oraz Pelplin już dziś.

YouTube