Jesteśmy autoryzowanym partnerem Santander Consumer Bank! Czym wyróżnia się finansowanie tego banku? Przede wszystkim bardzo korzystnymi warunkami oprocentowania (koszt kredytu oparty na oprocentowaniu miesięcznym) oraz wygodne formy i czas spłaty kredytu! Skontaktuj się z nami by otrzymać indywidualne warunki finansowania oparte na Naszym partnerstwie!

Jesteśmy partnerem biznesowym banku PKO BP.
Bank wychodząc na przeciw EKO kredytom, w swojej ofercie ma dostępny specjalnie dedykowany kredyt dla instalacji fotowoltaicznych o bardzo niskim RRSO%. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!

Bank Spółdzielczy w Skórczu (łącznie ze wszystkimi swoimi oddziałami m.in Pelplin, Zblewo) współpracuje w partnerstwie z Solar Planet. Bank w swojej ofercie posiada EKO KREDYT, przeznaczony na instalacje fotowoltaiczne. Aby zasięgnąć więcej informacji skontaktuj się z nami bądź bezpośrednio z BS Skórcz.

Jesteśmy partnerem banku PKO BP. Dostępny w ofercie Leasing jest bardzo korzystny dla każdego klienta! Jako firma z doświadczeniem jesteśmy także zweryfikowani na listach banków jako “rzetelna firma”!

Jeżeli chciałbyś leasingować instalację fotowoltaiczną w innym banku – skontaktuj się z nami! Jesteśmy zweryfikowaną firmą o stabilnej sytuacji finansowej, tak więc w każdym banku otrzymasz możliwość leasingu na Nasze realizacje!

YouTube